Головна » Divine Fortune

Автомат Divine Fortune було представлено в 2017 році. Провайдером грального автомату виступає компанія NetEnt. Тематикою слоту виступають загублені цивілізації — Греція. 

Онлайн автомат Divine Fortune оформлено у яскравій деталізований графіці та доповнено тематичними символами, які підкреслюють те, що відбувається на екрані. Музичний супровід заслуговує окремої уваги, оскільки виконаний, як справжні саундтрек.

Divine Fortune: онлайн-огляд

Щоб розібратися зі всіма параметрами гри Divine Fortune, формуванням комбінацій, вартістю символіки варто запустити слот на нашому сайті у демо режимі. Для такої гри не потрібно проходити авторизацію на сайті та вносити реальні кошти. У такому форматі коректно запускаються усі додаткові опції грального автомату Divine Fortune та формуються призові комбінації, як і в режимі на реальні кошти, але гравець не витрачає власних заощаджень на ставку.

Запустити такий режим можна клікнути однойменну кнопку на прев’ю грального автомату. Користувачам, які відчувають себе більш впевнено, та їм пощастило під час демо гри, пропонується перейти до формату на реальні ставки та ризикнути отримати реальні виграші.

Як грати в слот Divine Fortune?

Щоб розпочати гру, клієнтам варто запустити ігровий автомат у режимі на реальні кошти, встановити розмір ставки на одне обертання та натиснути кнопку «Старт». Для налаштування параметрів гри Divine Fortune використовується панель управління зі спеціальними кнопками, що знаходяться в нижній частині екрану.

В гральному автоматі Divine Fortune доступні такі функції:

 • Налаштування ігрового процесу. Саме тут клієнтам пропонується налаштувати музичний супровід та інші параметри відображення слоту.
 • Автоматичний режим запуску. Налаштувати параметри гри гравець може запустивши обертання барабанів в ручному або автоматичному режимі. 

Онлайн автомат Divine Fortune доповнений деталізованими математичними символами, які формуються в призовій комбінації та дозволяють гравцям отримати реальні кошти.

Характеристики слоту Divine Fortune :

 • Лінії — 20
 • Схема гри — 5 на 3
 • Барабани — 5
 • Діапазон ставок — 0.2-100

Щоб розібратися з усіма правилами ігрового процесу, необхідно попередньо запустити слот Divine Fortune у демо режимі, який не потребує витрачання реальних коштів.

Як виграти?

Клієнтам необхідно обрати ігровий автомат для проведення дозвілля та клікнути на кнопку, яка запускає відповідний режим демо або на реальні кошти. Після цього, необхідно встановити ставку на одне обертання та клікнути кнопку «Старт», яка запускає барабани. Після того, як на одній лінії для виплат з’явиться 3 однакових символи зліва направо, клієнту буде зараховано його виграш.

Таблиця виплат Divine Fortune 

Символіка 3 символи 4 символи 5 символів
Горгона 20 80 600
Бик 16 50 300
Лев 18 60 400
Орел 14 40 200
А 7 18 80
К 7 18 80
Q 6 15 60
J 6 15 60

Щоб підвищити шанси на перемогу учасникам варто дотримуватись принципів відповідальності та починати гру з невеликих ставок. Якщо клієнту щастить, він може перейти до підняття кредиту на одне обертання барабана не ризикуючи втратити свої кошти.

RTP

RTP складає 96.59% при високій волатильності. Висока волатильність грального автомату говорить про те, що призові комбінації випадають достатньо рідко, але відрізняються своєю величиною, а клієнт може однією ставкою зірвати крупний куш.

Навігація в онлайн-автоматі

З навігацією ігрового автомату Divine Fortune розбереться навіть новачок, оскільки вона виконана максимально примітивно.

Кнопки, що важливі для гри:

 • Bet — параметр, що дозволяє коригувати ставку учасника, підвищувати її або робити меншою
 • Level — показує рівень гравця, що впливає на бонуси та розмір додаткових виплат
 • Max Bet — кнопка, яка дозволяє робити максимальну ставку на одне обертання
 • Coin value — показує кількість монет виграшу

Також у ігровому автоматі міститься кнопка з таблицею виплат, налаштуванням параметрів гри, що дозволяє розібратися з усіма особливостями слоту та формуванням призових комбінацій.

Всі параметри конкретно та правильно відображаються в демо режимі, який дозволяє без ризику ознайомитися зі значенням кожної кнопки зберігаючи її функціонал.

Бонуси в Divine Fortune

Для урізноманітнення ігрового процесу пропонується Falling Wilds — при появленні джокеру, чи фріспінів додатково пропонується обертання, що пересувае джокера на одну позицію донизу. Така можливість надається до тих пір, доки джокер не зникне з барабанів. 

В ігровому автоматі наявні джекпоти: 

 • Малий джекпот – 1 рядок, заповнений бонусними іконками
 • Великий джекпот – 2 ряди, заповнені бонусними іконками
 • Мега Джекпот – 3 ряди, заповнені бонусними іконками

Також в слоті передбачена функція Wild на Wild — розширення дикого символа на весь барабан на одне обертання, а в наступному з’явиться джокер. Слот містить фріспіни, що запускаються в такому порядку — 3 скатери — 5 спінів, 4 скатери — 8 спінів, 5 скатерів — 12 спінів.

Такі додаткові бонуси допоможуть учасникам внести різноманіття до ігрового процесу та підвищити шанси гравців на формування призової комбінації.

Часті питання та відповіді

 1. Як виграти в Divine Fortune?

Перемогу в ігровому автоматі отримують гравці, які змогли зібрати на одній лінії для виплат три та більше однакових символи. Виграш зараховується зліва направо, а вартість кожної іконки можна перевірити в таблиці для виплат.

 1. Чи можу я грати в Divine Fortune безкоштовно?

Та, на вашому сайті гравцям пропонується без ризику втрати власних коштів запустити ігровий автомат та потренуватися без обмежень. Для початку такой гри немає необхідності проходити авторизацію та вносити гроші на рахунок, а ігровий процес відбувається за рахунок віртуальних монет.

 1. Який RTP має слот?

При високій волатильності ігрові автомати оснащені досить великим відсотком повернення гравцю, що складає 96.59%.

 1. Чи є у Divine Fortune бонусний раунд?

Так, ігровий автомат оснащено додатковими опціями, що підвищують шанси гравців на перемогу. Користувачам доступно три види джекпоту та фріспіни. Ознайомитись з правилами додаткових ігор клієнти можуть клікнувши спеціальну кнопку на панелі управління або запустивши слот у демо режимі, який дозволяє ознайомитись з усіма параметрами ігрового автомату.

 1. Divine Fortune має безкоштовні спіни?

Так, оснащена фріспінами, які дозволяють учаснику без витрачання власних коштів формувати призові комбінації та отримувати виграші. Вона запускається шляхом формування комбінації скатерів.

 1. Чи виграю я гроші, граючи в безкоштовний слот?

Ні, демо режим передбачено для тренування та ознайомлення зі слотом. Для гри передбачені віртуальні монети, що з’являються під час запуску сесії та анулюються після її завершення. Клієнтам, які бажають отримати виграші варто запустити ігровий автомат в режимі на реальні гроші.

New Casinos
4,5 rating
4,5 rating
4,5 rating
4,3 rating
5,0 rating
3,3 rating
4,0 rating
4,5 rating
3,8 rating
4,5 rating
4,0 rating
4,5 rating
4,5 rating