Головна » Crazy Monkey

Культовий слот Crazy Monkey було представлено в далекому 2009 році. Провайдером грального автомату виступає компанія Igrosoft. Тематикою слоту виступають фрукти та мавпеня. 

Ігровий автомат не втрачає популярності по сьогодні та часто включається в гральних закладах до турнірів та бонусних акції. Слот оформлений у вигляді наземного грального автомату та імітує апарати, що відомі гравцям, як однорукі бандити. Детально промальована графіка, мультяшний головний герой та деталізована символіка роблять слот одним із культовим.

Crazy Monkey: онлайн-огляд

На нашому сайті гравцям пропонується безкоштовно ознайомитись із ігровим автоматом Crazy Monkey, розібратися з алгоритмами його роботи, формуванням призових комбінацій та іншими опціями, що доступні гравцям. 

Користувачі закладу мають змогу в будь-який час запустити гру без ризику втрати коштів та приступити до ставок на фан монеты.

Щоб розпочати таку гру клієнтам необхідно перейти на сайт, при цьому не обов’язково проходити авторизацію та зовсім не потрібно поповнювати рахунок. Обрати слот Crazy Monkey та клікнути кнопку «Демо», що знаходиться на previews слоту. 

Вивести кошти отримані в такій грі неможливо, але кількість віртуальних монет буде оновлюватись щоразу після перезапуску сесії. 

Якщо гравець відчуває себе у грі впевнено та йому щастило, варто спробувати грати на реальні кошти та отримати гроші, що можливо вивести на банківські картки.

Як грати в слот Crazy Monkey?

Простота управління слоту Crazy Monkey робить його надзвичайно популярним серед учасників з невеликим досвідом. Запустивши слот гравцям необхідно налаштувати його параметри та клікнути кнопку «Старт», що знаходиться на панелі управління.

В ігровому автоматі Крейзі Манкі доступні такі функції:

 • Налаштування ігрового процесу. Саме тут гості можуть встановити особливості звукового супроводу та відображення картинки.
 • Автоматичний режим запуску. Це все підходить для гравців, що бажають запустити гральні автомати в авто режимі та обертати барабани не клікаючи кнопку «Старт» щоразу для нової сесії.

Відрізняється мультяшним оформленням та має головного героя, що супроводжує учасника протягом всієї гри.

Характеристики слоту Крейзі Манкі:

 • Лінії — 9
 • Схема гри — 5 на 3
 • Барабани — 5
 • Діапазон ставок — 1-810
 • Максимальний виграш — 168750

Виграш зараховується в обидві сторони, що є унікальною опцією, яка властива компанії Ігрософт. Такий підхід до формування призових комбінації підвищує шанси на перемогу.

Перед тим, як робити ставки на реальні кошти та ризикувати своїми грошима, краще потренуватися у безкоштовній версії та розібратися з роботою кожної кнопки та характеристиками слоту Крейзі Манкі.

Як виграти?

Виграш нараховується гравцям які змогли зібрати три і більше однакових символів на активні лінії для виплат. Завдяки тому, що на слоті зараховується виграш в обидві сторони, учасники мають більше шансів на формування призової послідовності.

Таблиця виплат 

Символіка ігрового автомату Крейзі Манкі 3 символи 4 символи 5 символів
Африканська маска х100 х500 х2000
Наковальня х30 х100 х500
Ананас х20 х50 х200
Лев  х10 х30 х100

Слот Крейзі Манкі працює на генераторі випадкових чисел та в його роботу ніхто не може втручатися, але щоб підвищити шанси на перемогу, краще розібратися з Крейзі Манкі в демо режимі з усіма особливостями гри, вивчити огляди інших гравців та підібрати для себе оптимальну тактику ставок, яка мінімізує ризики втрати коштів.

RTP

RTP Крейзі Манкі онлайн 96%, та традиційно висока волатильність. Високий відсоток повернення та волатильність свідчить про те, що незважаючи на час який необхідно затратити для отримання виграшів, кошти будуть достатньо великими.

Навігація в онлайн-автоматі

Розібратися з панеллю управління гості можуть будь-який час, оцінивши апарат Крейзі Манкі в демо режимі. Слот доповнений такими кнопками (знаходяться на панелі управління в нижній частині екрану).

 • Lines — показує лінійку, на яких формуються призові послідовності автомату
 • Help — допомагає гравцям розібратися з правилами гри, з якими необхідно ознайомитись перед тим, як ризикувати своїми грошима
 • Max Bet — максимальний варіант ставки, що може зробити учасник на одне обертання барабана
 • Start — кнопка для ручного запуску спінів
 • Bet — кнопка, за допомогою якої гравці встановлюють ставку на одне обертання барабану

Всі опції підкреслені та підписані англійською мовою, тому навіть у новачків майже немає шансів розгубитися в таблиці і вони можуть приступити до гри на гроші.

Бонуси в Crazy Monkey

Крейзі Манкі онлайн оснащений традиційними для компанії розробника бонусами. Такі опції допоможуть урізноманітнити гральний процес та підвищити шанси гравців на перемогу.

Гра Крейзі Манкі оснащена 2 варіантами бонусів: 

 • Ризик-гра — після формування призової комбінації, користувачу необхідно обрати одну з 4-х карт, що буде більша за карту дилера. Якщо клієнт обрав правильно, його виграш буде подвоєно, а у випадку програшу — анульовано.
 • Бонусная гра — користувачу необхідно, щоб на барабанах випали 3,4 и 5 мавпенят. Клієнту пропонується керувати діями мавпочки, яка повинна зірвати банани у вільному порядку. Якщо випадає гілка з бананами, раунд буде продовжено, а якщо наковальня — завершено.

Всі ігри компанії розробника оснащені бонусною іконкою, яка виконує роль бонусного символу. Нею представлене маленьке мавпеня, що є головним героєм апарату та супроводжує гравця протягом всіх дій.

Для отримання великої винагороди необхідно відгадати, за якою із двох табличок зі знаками питання захований подарунок. За другою табличкою ховається череп, який завершує гру.

Часті питання та відповіді

 1. Як виграти в Crazy Monkey?

Перемогу в Крейзі Манкі онлайн отримують гравці, які зібрали на одній лінії для виплат три та більше однакових символів. З таблицею виплат можна ознайомитись в будь-який час клікнувши однойменну кнопку.

 1. Чи можу я грати в Crazy Monkey безкоштовно?

Так, на нашому сайті гравцям пропонується запустити гру абсолютно безкоштовно, обравши для неї демо режим. Такий формат не потребує вкладення коштів та навіть невибагливий до авторизації.

 1. Який RTP має слот?

Відсоток повернення гравців складає 96%. Цей параметр вказує на можливість в довгостроковій перспективі отримати виграші

 1. Чи є у Crazy Monkey бонусний раунд?

Так. Традиційно для гри, компанія розробника пропонує бонусний символ та бонусну гру, в якій клієнти можуть додатково отримати гроші та підвищити свій баланс. Вона запускається окремо та її дії незалежні від обертання барабанів.

 1. Crazy Monkey має безкоштовні спіни?

Класичні фріспіни, які відкриваються скатерами в гральних автоматів недоступні, але гра Крейзі Манкі оснащена додатковою грою та можливістю продовжувати бонусний раунд без обмежень.

 1. Чи виграю я гроші, граючи в безкоштовний слот?

Оскільки ігровий процес відбувається на віртуальні монети, отримати справжні кошти неможливо. Такий режим передбачений для тренування та ознайомлення з ігровими автоматами. Вивести такі гроші неможливо, а для гри з реальними ставками варто запустити ігровий автомат в однойменному режимі.

New Casinos
4,5 rating
4,5 rating
4,5 rating
4,3 rating
5,0 rating
3,3 rating
4,0 rating
4,5 rating
3,8 rating
4,5 rating
4,0 rating
4,5 rating
4,5 rating