Головна » Book of Santa

Гральний автомат Book of Santa було представлено в 2019 році. Провайдером грального автомату виступає компанія Endorphina. Тематикою слоту виступають різдвяні свята. 

Ігровий автомат Книга Санти присвячений новорічній тематиці та був випущений до різдвяних свят. Однією з привілеїв слоту є детально промальована реалістична графіка, що створює унікальну атмосферу, а музичний супровід підкреслює те, що відбувається на дисплеї.

Book of Santa: онлайн-огляд

На нашому сайті гравці можуть запустити ігровий автомат Book of Santa у демо режимі. Клієнтам пропонується не витрачати власні кошти та не проходити авторизацію, але при цьому ознайомитись з гральним автоматом, розібратися з його функціоналом та особливостями роботи барабанів.

У такій версії гості можуть запускати слот Книга Санти в автоматичному режимі та ручній версії, ознайомитись із таблицею виплат, лініями, нарахуванням призових комбінацій та іншими умовами.

Якщо клієнту щастить в грі, він може спробувати свої сили у форматі на реальні кошти, який запускається кліком однойменної кнопки. Розпочати гру Book of Santa безкоштовно, гості можуть клікнувши кнопку «Demo», що знаходиться на Preview ігрового автомату.

Як грати в слот Book of Santa?

Розпочати гру Book of Santa гравці можуть з будь-якого пристрою оскільки слот Книга Санти розроблено за технологію HTML5. Налаштувавши параметри, клієнтам пропонується клікнути кнопку «Старт» або почати автоматичне обертання барабанів.

В гральному автоматі Book of Santa доступні такі функції:

 • Налаштування ігрового процесу. Гравцям пропонується налаштувати саундтрек та інші параметри відображення гри
 • Автоматичний режим запуску. Автоматичний режим дозволяє клікати кнопку «Старт» щоразу для обертання барабанів, та налаштувати ставку та обертати барабани згідно цих параметрів
 • Запуск турбо режиму. У даному форматі гри, клієнтам пропонується обертати барабани набагато швидше, та швидше отримувати призові комбінації

Перед тим, як розпочинати гру Book of Santa в режимі на реальні кошти, гравцям необхідно потренуватися в Книга Санти демо-версії, яка запускається абсолютно безкоштовно.

Характеристики слоту:

 • Лінії — 10
 • Схема гри — 5 на 3
 • Барабани — 5
 • Діапазон ставок — 0.01-50

Запустивши демо режим ігрового автомату Книга Санти, клієнти мають змогу розібратися з кнопками на панелі управління та всіма доступними функціями.

Як виграти?

Перемогу в ігровому автоматі Book of Santa отримують гравці, які змогли зібрати на одній лінії для виплат 3 та більше однакових символів. Виграш зараховується зліва направо, а додаткові опції та спеціальна символіка дозволяє гравцям підвищити шанси на перемогу.

Таблиця виплат

Символіка 2 символа 3 символи 4 символи 5 символів
Санта 50 500 5 000 25 0000
Дзвіночок 25 200 2000 10 000
Золота зірка 25 150 500 3 750
Санчата 25 150 500 3 750
А 25 200 750
К 25 200 750
Q 25 125 500
J 25 125 500
10 25 125 500

Скатером та диким символом виступає різдвяна книга. Щоб розібратися з усіма особливостями гри, клієнтам необхідно запустити Книга Санти онлайн у демо режимі та не ризикуючи своїми коштами грати в ігрові автомати. Оскільки слот Книга Санти має середню волатильність не варто починати з великих ставок, а краще поступово підвищувати кредитні обертання.

RTP

RTP — відсоток повернення гравцю, що дозволяє оцінити в довгостроковій перспективі виплаті користувачу. RTP Книга Санти онлайн складає 96% при середній волатильності. Середня волатильність говорить про те, що призові комбінації випадають досить часто і в середньому розмірі, тому дуже великі джекпоти отримати буде складніше, але без виграшів учасники будуть залишатися недовго.

Навігація в онлайн-автоматі

Панель управління знаходиться в нижній частині екрану та оснащена всіма необхідними кнопками для гри. Розібратися з управлінням автоматів  зможуть навіть гравці без досвіду, оскільки всі кнопки підписані.  Кнопки, що важливі для гри:

 • Lines — вказують на кількість активних ліній на яких формуються призові комбінації
 • Coin Value — показує кількість монет, що бере участь в обертаннях
 • Total Bet — значення ставки для гри
 • Max Bet — максимальна ставка із доступних на обертання барабанів
 • І — кнопка, що відкриває таблицю виплат та правила гри з якими необхідно ознайомитись учаснику

Простота грального автомату та його деталізована графіка роблять слот одним із найпопулярніших серед гравців. З усіма особливостями роботи панелі управління клієнти можуть ознайомитись у демо режимі та запустити ігровий автомат з будь-якого пристрою.

Бонуси в Book of Santa

Для покращення гри та підвищення шансів на перемогу, учасникам пропонуються:

 • Ризик-гра — після формування призової комбінації, гравцю пропонується запустити раунд на подвоєння та вгадати колір карти. Якщо учасник переміг, він може збільшити свій виграш в 2 рази. У випадку програшу — виграш буде анульовано. 
 • Скатери та фріспіни — символ різдвяної книги активує 10 безкоштовних обертань. Такі обертання відбуваються на параметрах першочергової ставки.
 • Дикий —  символ, що встає в рядок з іконками та заміняє їх, таким чином формуючи більш вигідну комбінацію.

Всі правила Книга Санти онлайн вказуються в спеціальному розділі на панелі управління. Невелика кількість додаткових опцій дозволяє навіть новачку швидко орієнтуватися в ігровому процесі та розібратися з усіма функціями.

Часті питання та відповіді

 1. Як виграти в Book of Santa?

Виграші зараховуються зліва направо на ігровому полі, після того, як гравець зібрав на одній лінії 3 і більше однакових іконок клікаючи кнопку «Старт». Для підвищення шансів на перемогу пропонується дикий символ, що заміняє інші іконки та формує призові послідовності.

 1. Чи можу я грати в Book of Santa безкоштовно?

Так, на нашому сайті гравцям пропонується без ризику втрати особистих коштів запустити ігровий автомат та розібратися з особливостями його роботи абсолютно безкоштовно. Клієнтам не потрібно вносити кошти на депозит, ризикувати власним збереженими та пропонується використовувати віртуальні монети для ставки на обертання барабану.

 1. Який RTP має слот?

96% повернення гравцю, дозволяє учасникам в перспективі довгої ігри отримати  виграші, що можна вивести на реальні реквізити.

 1. Чи є у Book of Santa бонусний раунд?

Гральні автомат оснащені безкоштовними обертаннями барабанів, що запускаються після формування комбінації із трьох символів розкидання. Автомат дозволяє отримати додаткові кошти. Після кожного вдалого спіна, клієнтам пропонується клікнути кнопку, яка запускає ризик гру на подвоєння.

 1. Book of Santa має безкоштовні спіни?

Так формуючи послідовність трьох скатерів клієнт може запустити до 10 безкоштовних обертань. Такі спини запускаються згідно параметрів початкової ставки, яку налаштував гравець на гру.

 1. Чи виграю я гроші, граючи в безкоштовний слот?

Демо режим передбачений для тренування та ознайомлення з правилами ігрового автомату. Користувачам пропонується робити ставки використовуючи віртуальні монети та не ризикувати власними коштами. Вивести отримані виграші неможливо, а після завершення сесії баланс буде анульовано. Додатковою перевагою є оновлення кількості віртуальних монет для початку наступної сесії та необмежена кількість запуску тренувального режиму.

New Casinos
4,5 rating
4,5 rating
4,5 rating
4,3 rating
5,0 rating
3,3 rating
4,0 rating
4,5 rating
3,8 rating
4,5 rating
4,0 rating
4,5 rating
4,5 rating